2019 yılında Bursa’da kurulmuştur. Firmamız, el örgüsü serpme, makine örgüsü serpme, germe ağ, hamur yayları, olta ayağı ve olta kurşunları imalatı yapmakta ve balık malzemeleri konularında kaliteli ve hızlı hizmet vererek kısa sürede balık av malzemeleri sektörünün seçkin firmaları arasında yerini almıştır.

Gelecek teknolojileri ve bugün de balık avlarında kullanılan teknikleri yakından takip eden Nilüfer Balık Av Malzemeleri her geçen gün mevcut ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek, sektöründe hızla yükselmektedir.

Müşteriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen firmamız, profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki bir çok seçkin firmaya toptan satış yapmaktadır.

Değerlerimiz
Farkı ortaya çıkarıp yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, fırmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz.

Hedeflerimiz
Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, yüksek müşterileri memnuniyeti ilkemiz ile çevremizde, bölgemizde ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.